
Конвекциялық пеш Abat БӨП-4П
- Бар
- Коды:47603
797 908 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПП-4П конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 99 бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Қайтымды желдеткіш
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Тұтынылатын: 3,5 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 0,025 кВТ
- ТЭНы: 3 кВТ
- Су шығыны: 3,5 л
- Камераның қыздыру уақыты 240 °С дейін:
- Құрғақ қыздыру: 13 мин.
- Ылғалды қыздыру: 15 мин.
- Тэндер саны: 1
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000809802 /11000009802 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Биіктігі | 514 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Булауылғалдандырусуға қосылушығанағы | 625 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 460х330 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
- Бағасы: 797 908 ₸


