
Конвекциялық пеш Abat БӨП-4М
- Бар
- Коды:116664
517 617 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КПП-4М конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
460x330 мм пісіру парақтары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек жеткізіледі.
Негізгі сипаттамалары:
- Электромеханикалық басқару панелі.
- Қол режимі
- Таймер 5-60 минут
- Кернеуі - 230 В
- Номиналды қуаты - 3,2 кВТ
- Жұмыс температурасы (+50-ден + 270 С-қа дейін)
- Камераның +320 С-тан жоғары қызып кетуіне жол бермейтін апаттық термостат
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
- 1 аралық шам
- Жиынтыққа штепсельдік аша кіреді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- ШРТ-8-01 және ШРТ-8-01Э шкафтарына және ПК-8-01 тұғырына орнатылады
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Габариттік өлшемдері – 625х765х515 мм
- Салмағы – 39 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000011324 / 21000009824 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Биіктігі | 514 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 460х330 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 625 мм |
- Бағасы: 517 617 ₸








