
Конвекциялық пеш Abat КЭП-4ПМ
- Бар
- Коды:153856
1 428 488 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЕП-4ПМ конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қызып кетуден қорғау үшін апаттық термиялық қосқышпен жабдықталған. Корпус пен камера AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Пеш Abat ВВВ сору қалқанымен бірге пайдаланылады-4-6/ Сағат 4.
Ерекшеліктері:
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Әрқайсысында 4 кезеңге дейін 110 пісіру бағдарламасын жазу
- Таймер 1 минуттан 9 сағатқа дейін 59 мин.
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Жарық диодты-тіреуіш
- 2 қайтымды желдеткіш
- Жұмыс камерасының дөңгеленген бұрыштары
- Екі қабатты ыстыққа төзімді әйнектелген және ауа саңылауы бар есік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000011075 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 6.6 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 428 488 ₸


