
Конвекциялық пеш Abat КЭП-16П
- Бар
- Коды:197962
3 853 338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЕП-16П конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Өнімдерді термиялық өңдеу жұмыс камерасының ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады. Модель электронды басқару панелімен және ауа саңылауы бар қос ыстыққа төзімді әйнектелген есікпен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 Abat PW tabs жуғыш таблеткасы, 1 Abat PR tabs шаю таблеткасы және жуғыш зат пен шаюға арналған таблеткаларды жинауға арналған науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Стационарлық бағыттағыштар
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- Қолмен бүрку түймесі
- Таблеткаланған жуғыш заттарды пайдалана отырып, автоматты жуу
- 110-ға дейін аспаздық бағдарламаларды жазу мүмкіндігі (әр бағдарламада 4 кезеңге дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағатқа дейін 59 мин.
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары
- 5 қайтымды желдеткіштер
- 4 желдеткіштің айналу жылдамдығы
- Тұмшапешті салқындату функциясы
- Камераның бүкіл биіктігі бойынша жарықдиодты жарықтандыру
- Байонет механизмі бар есік тұтқасы
Қосымша сипаттамалар:
- Ылғалдылықты реттеу: 0-ден 100-ге дейін%
- Су шығыны: 3,5 л/сағ
- Қыздыру уақыты 240 °С дейін: 8 мин.
- Авариялық термореттегіш: 320 °С
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 4 кг
- ТЭН қуаты: 5 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқыштарының қуаты: 5х0,25 кВТ
- Номиналды тұтынылатын қуат: 24,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 240 келі |
| Биіктігі | 1825 мм |
| Тереңдігі | 1080 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Бумен ылғалдандыруавтоматты жуууақытының ені | 885 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Едендік |
- Бағасы: 3 853 338 ₸






