
Конвекциялық пеш Abat КЭП-4ПМ-01
- Бар
- Коды:231269
1 728 069 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat KEP-4PM-01 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель электронды басқару панелімен, таймермен және LED-подставкамен жабдықталған. Жұмыс камерасының корпусы мен ішкі беті жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш Abat ВВВ сору қалқанымен бірге пайдаланылады-4-6/ Сағат 4.
Жеткізу көлеміне жууға арналған таблеткаларды жинауға арналған науа және сынақ жууға арналған шаю әсері бар 2-і 1 Abat PW&R tabs үлгісіндегі жуғыш зат таблеткасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- Қыздырғыш элементтерден жылуды оңтайлы бөлуге арналған қайтымды желдеткіштер
- Өнімдерді термиялық өңдеу ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады
- Дайындау бағдарламалық / қол режимдерінде жүзеге асырылуы мүмкін
- Желдеткіштердің айналу жылдамдығын реттеу
- Камерадағы ылғалдылық деңгейін өзгерту мүмкіндігі
- Суды қолмен айдауға арналған түйме
- 320 °С апаттық термоқосқыш
- Салқындату режимі
- Автоматты жуу бағдарламалары:
- "Rins" - сумен шаю
- "Tb1" - таблеткалары бар қысқа жуу машинасы
- "Tb2" - таблеткалары бар орташа жуу машинасы
- "Tb3" - таблеткалары бар үлкен жуу орны
- Есікті ашық күйде бекіту мүмкіндігі
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары
- Ауа саңылауы бар қос ыстыққа төзімді әйнектелген есік
Қосымша сипаттамалар:
- 4 сатылы дайындау бағдарламаларының саны: 110
- Желдеткіш жылдамдығының саны: 4
- Дайындау ұзақтығы: 9 сағат 59 минутқа дейін.
- Ылғалдылық деңгейі: 0-ден 100-ге дейін %
- Желдеткіштердің диаметрі: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000021075 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылуавтоматты жуутаЙмаққуАттылығы | 6.6 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 728 069 ₸





