
Конвекциялық пеш Abat ПКЭ-4Э
- Бар
- Коды:47598
421 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat PCE-4E конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус сырланған металдан, ішкі беті эмальданған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне алюминийден жасалған өлшемі 435х320 мм болатын 4 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Тұтынылатын: 3,2 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 0,025 кВТ
- ТЭНы: 3 кВТ
- Тэндер саны: 1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000181 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Биіктігі | 514 мм |
| Тереңдігі | 635 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70-тен 75 мм-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 435х320 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 421 971 ₸




