
Конвекциялық пеш Abat КЭП-3
- Бар
- Коды:227835
712 418 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat КЕП-3 конвекциялық пеші кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісіруге және жылытуға, консервілеу кезінде өнімдерді термиялық өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель құбырлы электр жылыту элементімен, көлденең тұтқасы бар топсалы есікпен, 2 дөңгелек реттегіші бар электромеханикалық басқару панелімен және жарықдиодты индикаторлармен жабдықталған. Камераның ішкі қаптамасы жоғары сапалы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Шкаф, тұғыр және сорғыш қолшатыр жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Инъекциялық типтегі бумен ылғалдандыру
- Жылуды біркелкі таратуға арналған қайтымды желдеткіш
- Пісіру ұзақтығын орнатуға арналған таймер
- Қуат және қыздыру индикаторы
- Қызып кетуден қорғауға арналған апаттық термостат
- Энергияны үнемдеуге және сыртқы беттің қызуын барынша азайтуға арналған қос ыстыққа төзімді есік әйнектері
- Ішкі көлемді үнемді жарықтандыру
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңтайлы аэродинамика және оңай тазалау үшін жұмыс камерасының тегістелген бұрыштары
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуат:
- ТЭН: 3 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 0,2 кВТ
- Артқы жарық шамы: 0,025 кВТ
- 240 °С температурада энергия тұтыну: 1,6 кВТ⋅сағ
- Кірістегі су қысымының диапазоны: 100-ден 600 кПА-ға дейін
- Су шығыны: 3,5 л/сағ
- Авариялық термореттегіштің іске қосылу температурасы: 320 °С
- Дыбыс қуатының максималды деңгейі (А): 80 дБ
- Камераның жарықтандырылуы: 150 лк
- Сумен жабдықтауға қосылу бұрандасының диаметрі: 3/4"
- Желдеткіштің диаметрі: 200 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- ШР-8 бөлшектік шкафы
- ШР-8Э бөлшектік шкафы
- ПК-8 тұғыры
- Ауа сорғыш қолшатыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте қосалқы жабдықтары бар 4 деңгейлі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 52 келі |
| Биіктігі | 480 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 3.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 712 418 ₸











