
Конвекциялық пеш Abat БӨП-4-1/ 2Э
- Бар
- Коды:47599
614 506 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat БӨП конвекциялық пеші-4-1/ 2Е нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті эмальданған металдан жасалған.
Пешті бақылау-өткізу пунктінің конвекциялық пеші бар колоннаға орнатуға болады-4-1/ 2P, KSP6-1/3P және KSP6-1/2P орнату жинақтарын пайдаланған кезде SHRT-4-02 және PKA 6-1/3P немесе PKA 6-1/2P бу комбайнымен.
Ерекшеліктері:
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Қайтымды желдеткіш
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық термоқосқыш (320 °С жоғары)
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Тұтынылатын: 3,5 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 0,025 кВТ
- ТЭНы: 3 кВТ
- Камераның қыздыру уақыты 240 °С дейін: 9 мин.
- Тэндер саны: 1
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- КҚ-8-02 тұғыры
- КСП 6-1/3П жалғағыш жинағы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000809806 / 11000009822 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Биіктігі | 514 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Булауылғалдандырусуға қосылушығанағы | 520 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 1/2 |
| Басқарма | электромеханикалық |
- Бағасы: 614 506 ₸









