
Конвекциялық пеш Abat КЭП-16
- Бар
- Коды:200994
3 563 548 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЕП-16 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Өнімдерді термиялық өңдеу жұмыс камерасының ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымы арқылы жүзеге асырылады. Модель электронды басқару панелімен және ауа саңылауы бар қос ыстыққа төзімді әйнектелген есікпен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Стационарлық бағыттағыштар
- Бумен ылғалдандырудың инъекциялық түрі
- Қолмен бүрку түймесі
- 110-ға дейін аспаздық бағдарламаларды жазу мүмкіндігі (әр бағдарламада 4 кезеңге дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағатқа дейін 59 мин.
- Оңай техникалық қызмет көрсету және тазалау үшін жұмыс камерасының дөңгелектелген бұрыштары
- 5 қайтымды желдеткіштер
- 2 желдеткіштің айналу жылдамдығы
- Тұмшапешті салқындату функциясы
- Камераның бүкіл биіктігі бойынша жарықдиодты жарықтандыру
- Байонет механизмі бар есік тұтқасы
Қосымша сипаттамалар:
- Ылғалдылықты реттеу: 0-ден 100-ге дейін%
- Су шығыны: 3,5 л/сағ
- Қыздыру уақыты 240 °С дейін: 8 мин.
- Авариялық термореттегіш: 320 °С
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 4 кг
- ТЭН қуаты: 5 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқыштарының қуаты: 5х0,25 кВТ
- Номиналды тұтынылатын қуат: 24,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000027030 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 240 келі |
| Биіктігі | 1825 мм |
| Тереңдігі | 1080 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қол душын бумен ылғалдандырутаймереңдігі | 885 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Едендік |
- Бағасы: 3 563 548 ₸







