
Конвекциялық пеш Abat КЭП-5ПП
- Бар
- Коды:321681
4 084 526 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КАП-5ПП конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель электронды панельмен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Дайындаудың 10 кезеңіне дейін орнату мүмкіндігі
- Булану түрі: инъекциялық
- Қарау терезесі пісіру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- 2 қайтымды желдеткіш
- Есікті үш есе әйнектеу
- Топсалы ішкі әйнектер
- Пешті жуу режимі
- Шибердің орналасу функциясы
- Дөңгелектелген камера бұрыштары тазалауды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Номиналды тұтыну: 9,8 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқыштары: 0,37 кВТ
- ТЭНов: 9 кВТ
- Шам: 2х 8,7 кВТ
- Камераның қыздыру уақыты 240 °С дейін: 8 мин.
- +240°С температураны ұстап тұру үшін энергия шығыны: 2 кВТ
- Дыбыс қуатының деңгейі: 80 дбА
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 4 кг
- Кірістегі судың максималды қысымы: 100-ден 600 кПА-ға дейін
- Инъекциялық режимдегі судың максималды шығыны: 21 л/сағ
- Пеш камерасындағы жарықтандыру: 150 ЛК
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жууқуаты | 9.8 кВТ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 126 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 985 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 865 мм |
- Бағасы: 4 084 526 ₸









