
Аралас пеш Emperoemp.PFE.4+5-Y-B
- Бар
- Коды:124184
3 388 980 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp.PFE.4+5-Y-B аралас пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель конвекциялық пеш пен пицца пешінің комбинациясы болып табылады. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктері силиконнан жасалған тығыздағыштары бар шыңдалған шыныдан жасалған гермиттік ендірмелері бар.
Ерекшеліктері:
- Термостатикалық электронды жылытуды реттеу
- Реттелетін үстіңгі және астыңғы жылытулар
- 2 бағытта жұмыс істейтін желдеткіш жылудың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді
- Қолмен ылғалдандыру
- Пісіру уақыты мен температурасын электронды бақылау
- Камерадағы температураның сандық индикаторы
- Есікті ауыстыру жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны:
- Конвекциялық пеш: 4
- Пиццаға арналған пеш: 2
- Пицца пешінің сыйымдылығы: 7 пицца (Ø 250 мм)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PFE 4+5 Y-B / Аралас пеш EMP.PFE.4+5-Y-B |
| Салмағы (қаптамасыз) | 182 келі |
| Биіктігі | 1202 мм |
| Тереңдігі | 1151 мм |
| Қуат | 14.5 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 3 388 980 ₸



