
Конвекциялық пеш GASTRORAG YXD-CO-01
- Бар
- Коды:40743
389 777 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG YXD-CO-01 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Пісіру және пісіру камера ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымына байланысты жүзеге асырылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- 6 жұмыс режимі
- Таймер: 0-ден 120 минутқа дейін
- Камераның ішкі жарықтандыруы
Қосымша сипаттамалар:
- Науаның өлшемі: 435х315 мм
- Тұтынылатын қуат:
- 300 °C дейін қыздыру: 0,60 кВТ/сағ
- 1 сағат бойы 300 °C температурада ұстау: 1,85 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 720х70х700 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 435х315 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 389 777 ₸


