
Конвекциялық пеш GASTRORAG YXD-EN4ST
- Бар
- Коды:110494
428 730 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG YXD-EN4ST конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Пісіру және пісіру камера ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымына байланысты жүзеге асырылады. Модель тәуелсіз үстіңгі және астыңғы жылытумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 325х400 мм 4 алюминий пісіру парағы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Таймер: 0-ден 60 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 4.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 325х400 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 428 730 ₸


