
Конвекциялық пеш GASTRORAG YXD-CO-02
- Бар
- Коды:51485
541 818 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG YXD-CO-02 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Пісіру және пісіру камера ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымына байланысты жүзеге асырылады. Модель үстіңгі және астыңғы жылытуы бар инфрақызыл грильмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- 6 жұмыс режимі
- Таймер: 0-ден 120 минутқа дейін
- Камераның ішкі жарықтандыруы
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуат:
- Конвекция: 5,7 кВТ
- Инфрақызыл кварц түтігі: 1 кВТ
- Төменгі қыздыру элементі: 1 кВТ
- Тұтынылатын қуат:
- Конвенция режимі
- 300 °C дейін қыздыру: 0,55 кВТ/сағ
- Инфрақызыл қыздыру режимі:
- 300 °C дейін қыздыру: 0,85 кВТ/сағ
- 300 °C температураны 1 сағат бойы ұстап тұру: 1,5085 кВТ/сағ
- Конвенция режимі
- Қаптамадағы габариттері: 900х810х720 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Грильқуаттылық | 5.7 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: 541 818 ₸


