
Конвекциялық пеш GASTRORAG YXD-EN-50 220В
- Бар
- Коды:86433
613 520 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG YXD-EN-50 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Пісіру және пісіру камера ішіндегі ыстық ауаның біркелкі айналымына байланысты жүзеге асырылады. Модель 120 минутқа арналған таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 600х400 мм 4 алюминий пісіру парағы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YXD-EN-50 (220V) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 66 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Қуат | 6.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 880 мм |
- Бағасы: 613 520 ₸


