
Конвекциялық пеш KAYMAN ПК-Э-4/1-У А
- Бар
- Коды:247506
664 558 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПК-Э-4/1-У А конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель желдеткіштердің айналасына орнатылған жылытқыштармен, термостатпен, топсалы есікпен және 120 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, есік қос ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 430х330 мм 4 алюминий пісіру парағы кіреді.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Таймер "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 381372 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39.8 кг |
| Биіктігі | 585 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60-тан 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | қысқартылған |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 664 558 ₸


