
Конвекциялық пеш KAYMAN ПК-Э-4/2-У А
- Бар
- Коды:241410
1 034 335 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПК-Э-4/2-У А конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель желдеткіштердің айналасына орнатылған жылытқыштармен, термостатпен, топсалы есікпен және 120 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, есік қос ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 600x400 мм пісіруге арналған 4 парақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Таймер "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39.8 кг |
| Биіктігі | 585 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 6.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60-тан 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 1 034 335 ₸


