
Конвекциялық пеш KAYMAN ПК-Э-4/1 А
- Бар
- Коды:248408
637 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПК-Э-4/1 А конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель желдеткіштердің айналасына орнатылған жылытқыштармен, термостатпен, топсалы есікпен және 120 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, есік қос ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 430х330 мм өлшемді 4 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Таймер "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 680х660х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38.8 кг |
| Биіктігі | 585 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60-тан 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 430х330 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 637 355 ₸


