
Конвекциялық пеш Radax GOGOL GG4M0HS
- Бар
- Коды:152366
582 575 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax GOGOL GG4M0H конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге және тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель жарықтандырумен, пештің төменгі жағындағы ыңғайлы механикалық басқару тұтқаларымен, екі бағытты қайтымды желдеткішпен, ішкі әйнекті оңай тазалау жүйесімен және стандартты өздігінен ашылатын қос а-термалды шыны есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG46 сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Назар аударыңыз! Жеткізу көлеміне ашасы бар қуат сымы кірмейді.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 280 ºС дейін
- X ECOSYSTEM жаңа буын технологиясы ылғал мен буды берудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін 90-нан 230 ºС-қа дейін сақтайды
- Ылғалды қолмен реттеу
Ерекшеліктері:
- X POWER камерасында ауаның таралуы
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Бу беру селекторы
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
- O сыртқы қабырғалар мен әйнектерді күйдіру мүмкін емес
- Оңтайлы қуат қыздыру және пісіру уақытын қысқарта отырып, жұмыс режиміне жылдам өтуге мүмкіндік береді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GG4MOH |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 533 мм |
| Тереңдігі | 749 мм |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 3.3 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 582 575 ₸


