
Конвекциялық пеш Radax GOGOL GG33M00X0S
- Бар
- Коды:300782
334 018 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax GOGOL GG33M00XS конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге және тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель жарықтандырумен, пештің төменгі жағындағы ыңғайлы механикалық басқару тұтқаларымен және стандартты өздігінен ашылатын қос а-термалды әйнегі бар есікпен жабдықталған. Модкл PS68M, PS68D бөлшектік шкафтарымен бірге пайдалануға жарамды.
Жеткізу көлеміне 3 пісіру парағы кіреді.
Дайындау режимі:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 280 ºС дейін
Ерекшеліктері:
- Инжекторлық түрі
- Ультра жоғары қуатты, қуатты аз тұтынатын жетілдірілген электр резисторлық жүйесінің арқасында рекордтық жылдам қыздыру уақытымен X POWER камерасының ауасын тарату
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GG33M00XS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 34 келі |
| Биіктігі | 575 мм |
| Тереңдігі | 674 мм |
| Қуат | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 334 018 ₸


