
Конвекциялық пеш Radax GOGOL GG43DIHX0S
- Бар
- Коды:152359
629 777 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax GOGOL GG43DIHX0 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге және тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель жарықтандырумен, сандық басқарумен және стандартты ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG46 сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Назар аударыңыз! Жеткізу көлеміне ашасы бар қуат сымы кірмейді.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 270 ºС дейін
- X ECOSYSTEM - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды берудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін 90-нан 230 ºС-қа дейін сақтайды
- Ылғалды электронды реттеу
Ерекшеліктері:
- Әр бағдарлама үшін 3 пісіру қадамы бар 99 бағдарлама
- X POWER камерасында ауаның таралуы
- Екі бағытты қайтымды желдеткіш
- X PREHEATING - алдын ала қыздыру температурасын есептеуге арналған жүйе
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Бу беру селекторы
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
- O сыртқы қабырғалар мен әйнектерді күйдіру мүмкін емес
- Оңтайлы қуат қыздыру және пісіру уақытын қысқарта отырып, жұмыс режиміне жылдам өтуге мүмкіндік береді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GG43DIHX0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 674 мм |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 3.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | қысқартылған |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 629 777 ₸


