
Конвекциялық пеш Radax GOGOL GG43M00X0S
- Бар
- Коды:152371
376 690 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax GOGOL GG43M00X0S конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге және тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель жарықтандырумен, пештің төменгі жағындағы ыңғайлы механикалық басқару тұтқаларымен және стандартты өздігінен ашылатын қос а-термалды әйнегі бар есікпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 240 В ашасы бар қуат сымы кіреді.
Дайындау режимі:
- Конвекциялық пісіру, 30-дан 280 ºС дейін
Ерекшеліктері:
- X POWER камерасында ауаның таралуы
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
- O сыртқы қабырғалар мен әйнектерді күйдіру мүмкін емес
- Оңтайлы қуат қыздыру және пісіру уақытын қысқарта отырып, жұмыс режиміне жылдам өтуге мүмкіндік береді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GG43M00X0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 674 мм |
| Қуат | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 460х340 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 376 690 ₸


