
Конвекциялық пеш Radax GOGOL GG43M0HX0S
- Бар
- Коды:152368
414 204 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax GOGOL GG43M0HX0S конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге және тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель жарықтандырумен, пештің төменгі жағындағы ыңғайлы механикалық басқару тұтқаларымен және стандартты өздігінен ашылатын қос а-термалды әйнегі бар есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG46 сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Жеткізу көлеміне 240 В ашасы бар қуат сымы кіреді.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 280 ºС дейін
- X ECOSYSTEM жаңа буын технологиясы ылғал мен буды берудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін 90-нан 230 ºС-қа дейін сақтайды
- Ылғалды қолмен реттеу
Ерекшеліктері:
- X POWER камерасында ауаның таралуы
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Бу беру селекторы
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
- O сыртқы қабырғалар мен әйнектерді күйдіру мүмкін емес
- Оңтайлы қуат қыздыру және пісіру уақытын қысқарта отырып, жұмыс режиміне жылдам өтуге мүмкіндік береді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GG43MOHX0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 674 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 460х340 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 414 204 ₸


