
Конвекциялық пеш Radax GOGOL GG43M0HXGS (булану арқылы)
- Бар
- Коды:227140
579 828 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax GOGOL GG43M0HXGS конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге және тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель жарықтандырумен, пештің төменгі жағындағы ыңғайлы механикалық басқару тұтқаларымен және стандартты өздігінен ашылатын қос а-термалды әйнегі бар есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG46 сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Жеткізу көлеміне 240 В ашасы бар қуат сымы кіреді.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 280 ºС дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі 90-нан 230°С-қа дейін
- Ылғалды қолмен реттеу
- Гриль жасау
Ерекшеліктері:
- X POWER камерасында ауаның таралуы
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Бу беру селекторы
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE: герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында тиімді оқшаулау және жылудан қорғау жүйесі
- O сыртқы қабырғалар мен әйнектерді күйдіру мүмкін емес
- Оңтайлы қуат қыздыру және пісіру уақытын қысқарта отырып, жұмыс режиміне жылдам өтуге мүмкіндік береді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 575 мм |
| Тереңдігі | 674 мм |
| Грильпараулауқабілеттілігі | 3.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 460х340 мм, кішірейтілген |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 579 828 ₸


