
Конвекциялық пеш Gemlux GL-OR-1838MN
- Бар
- Коды:94267
105 999 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-OR-1838MN көп функционалды конвекциялық пеші жеке үйлер мен пәтерлерде ет пен көкөністерді қуыруға, нан мен пицца пісіруге арналған. Модель айналмалы грильмен, таймермен (60 мин.) және артқы жарықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұстағышы бар пісіру парағы, тор және су төгетін таба кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 38 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.13 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 454 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Грильқуаттылық | 1.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 50 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 100-ден 250 °С-қа дейін |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 502 мм |
- Бағасы: 105 999 ₸


