
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/1
- Бар
- Коды:80775
459 279 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін қолданылады. Модель жарықпен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есік қос шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 435x330x15 мм өлшемді 4 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Инжекторлық булау жүйесі
- Ылғалдылықты қолмен реттеу
- Таймер 120 минутқа
- 2 жанкүйер
- Камерадағы температура 320 °C-тан жоғары көтерілген кезде қорғаныс термостаты
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 680х700х830 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ФЖШ/1 22218 / 118110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 56 келі |
| Биіктігі | 574 мм |
| Тереңдігі | 613 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 2.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 450х418х360 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 459 279 ₸



