
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/2
- Бар
- Коды:119316
855 975 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін қолданылады. Модель жарықпен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есік қос шыңдалған шыныдан жасалған.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Инжекторлық булау жүйесі
- Ылғалдылықты қолмен реттеу
- Таймер 120 минутқа
- реверсі бар 2 желдеткіш
- Есік ашылған кезде қыздыру элементтері мен желдеткіштердің жұмысын автоматты түрде тоқтату
- Камерадағы температура 320 °C-тан жоғары көтерілген кезде қорғаныс термостаты
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 880х912х765 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22225 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 842 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 5.9 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камера өлшемдері | 698х334х490 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 855 975 ₸



