
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/10
- Бар
- Коды:176289
1 670 813 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/10 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындау үшін қолданылады. Модель ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус пен ішкі камера тот баспайтын болаттан, есік қос шыңдалған шыныдан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Инжекторлық бумен ылғалдандыру
- Ылғалдылықты қолмен және автоматты реттеу режимдері
- Дыбыстық дабылы бар таймер 120 минутқа.
- Реверсі бар 3 желдеткіш
- Оңай тазалау үшін ашылатын ішкі әйнек
Қосымша сипаттамалар:
- Ылғалдылық деңгейі: 0-ден 100-ге дейін%
- Қаптамадағы габариттері: 930х920х1450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ФЖШ/10 22227/206695 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 138.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 163.1 кг |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 16.2 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 698х490х940 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 1 670 813 ₸


