
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/3
- Бар
- Коды:336694
1 430 220 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Grill Master ФЖШ/3 арналған термиялық өңдеу жартылай фабрикаттар функционалдық ыдыстарда, қуыру, бұқтыру және пассивациялау және нан-тоқаш өнімдерін пісіру кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру. Модельде топсалы есік, электромеханикалық басқару панелі, термостат, дабыл индикаторлары, реттелуі бар автоматты ылғалдандыру, 6 жұп бағыттаушы рельстер, артқы жарық және 2 кері желдеткіш бар. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің қондырмасы - қос шыңдалған шыныдан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Оңай жууға арналған ашылатын ішкі әйнек
- Инжекторлық бумен ылғалдандыру
- Автоматты реттелетін режим
Қосымша сипаттамалар:
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Таймер: 120 мин.
Назар аударыңыз! Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22226 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 84 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 99 келі |
| Биіктігі | 774 мм |
| Тереңдігі | 844 мм |
| Қуат | 10.8 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 1 430 220 ₸




