
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XF025
- Бар
- Коды:264606
338 446 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XF025 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель температураны бірқалыпты реттеумен, 120 минуттық таймермен, артқы жарықпен және қос ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Корпус пен камера AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлардың / табалардың өлшемі: 430х315 мм
- Қаптамадағы габариттері: 655х670х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.5 кг |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Буды ылғалдандырутаймерқуаттылық | 2.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 460х380х330 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 65 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 430х315 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 575 мм |
- Бағасы: 338 446 ₸


