
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XFT132
- Бар
- Коды:312567
233 147 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XFT132 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Корпус пен камера AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Екі қабатты әйнектелген есік
- Таймер 120 минутқа дейін
- Ықшам өлшем
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 35 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.5 кг |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 295х360х330 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Таймерқуаттылығы | 2.1 кВТ |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 1/2 |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 233 147 ₸


