
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XFT133L
- Бар
- Коды:93470
266 810 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XFT133L конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель температураны бірқалыпты реттеумен, 120 минуттық таймермен, артқы жарықпен және қос ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Камера эмальданған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне анодталған алюминийден жасалған пісіру парағы және 450x300 мм тот баспайтын болаттан жасалған тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 42 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26 келі |
| Биіктігі | 425 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 470х400х250 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 350х275 мм |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 266 810 ₸


