
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XFT135
- Бар
- Коды:264600
280 708 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XFT135 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель температураны бірқалыпты реттеумен, 120 минуттық таймермен, артқы жарықпен және қос ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Корпус пен камера AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.5 кг |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 375х360х330 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 65 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Таймерқуаттылығы | 2.5 кВТ |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 354х327 мм |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 280 708 ₸


