
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XFT133M
- Бар
- Коды:131964
299 771 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XFT133M конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель температураны бірқалыпты реттеумен және 60 минуттық таймермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлардың/табалардың өлшемі: 436х315х11 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217190 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37.8 кг |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 455х365х345 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 350х275 мм |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 299 771 ₸


