
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XF023
- Бар
- Коды:93471
318 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XF023 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель реттелетін бумен ылғалдандырғышпен, 120 минуттық таймермен, артқы жарықпен, су төгетін тесікпен және қос ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Камера тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 1,35 л су жинауға арналған таба, пісіру парағы және 335х325 мм тот баспайтын болаттан жасалған тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 30 л
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 65 / 40 / 65 / 35 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 515 мм |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 2.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 360х375х260 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 35-тен 65 мм-ге дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 200 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 350х275 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 318 783 ₸


