
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XF026E
- Бар
- Коды:290065
197 461 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XF026E конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель электронды басқарумен, бумен ылғалдандырумен, таймермен және артқы жарықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне су жинауға арналған таба, пісіру парағы және тот баспайтын болаттан жасалған тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 26 л
- Су жинауға арналған табақтың көлемі: 1 л
- Торлардың/табалардың өлшемі: 350х275 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.5 кг |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Буды ылғалдандырутаймерқуаттылық | 1.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 347х308х242 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 38 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 350х275 мм |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 197 461 ₸


