
Конвекциялық пеш Hurakan HKN-XFT133
- Бар
- Коды:93469
315 685 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XFT133 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты пісіру, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель температураны бірқалыпты реттеумен, 120 минуттық таймермен, артқы жарықпен және қос ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Камера эмальданған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне анодталған алюминийден жасалған пісіру парағы және 450x300 мм тот баспайтын болаттан жасалған тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Жарықтандыру
- Қос шыны
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның көлемі: 57 л
- • Таймер: 120 мин
- Қаптамадағы габариттері: 600х600х700 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170851 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31.6 кг |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 465х420х370 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Таймерқуаттылығы | 2.8 кВТ |
| Температуралық режим | 0-ден 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 450х300 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 605 мм |
- Бағасы: 315 685 ₸


