
Конвекциялық пеш OZTI OKFBE 40607 (7 деңгей 600х400 мм)
- Бар
- Коды:339986
1 894 431 ₸
- +7 (702) 313-84-55
OZTI OKFBE 40607 конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөністерден жасалған әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель артқы қабырғасында желдеткіші бар камерамен, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштармен, ұзын көлденең тұтқасы бар топсалы есікпен және көлбеу электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус, камераның ішкі қаптамасы және желдеткіш жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің әйнегі ыстыққа төзімді шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Буды бүрку жүйесі
- Пісіру ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Айналмалы қосқыштардың көмегімен параметрлерді реттеу
- Жылуды біркелкі бөлу үшін қайтымды айналу механизмі бар желдеткіш
- Камерадан ылғалды жылдам кетіру
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Сумен жабдықтауға қосылуға арналған электромагниттік қауіпсіздік клапаны
- Есік ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Процесті визуалды бақылау және энергияны үнемдеу үшін қос мөлдір көрінетін есік әйнектері
- Жылу шығынын азайту үшін силиконды есік тығыздағышы
- Камераның ішкі жарықтандыруы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Есіктің ішкі әйнегін оңай тазалау
- Тазалауды жеңілдету үшін ішкі қаптаманың дөңгелектелген бұрыштары
- Эргономикалық дизайн
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- OMD 40608 бөлшектік шкафы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7890.60400.7T / OKFBE 40607 |
| Биіктігі | 828 мм |
| Тереңдігі | 841 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 10 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 30-дан 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 835 мм |
- Бағасы: 1 894 431 ₸


