
Конвекциялық пеш OZTI OKFBE 40603 E (3 деңгей 600х400 мм)
- Бар
- Коды:339984
1 006 511 ₸
- +7 (702) 313-84-55
OZTI OKFBE 40603 E конвекциялық пеші нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөністерден жасалған әртүрлі тағамдарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель артқы қабырғасында желдеткіші бар камерамен, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштармен, ұзын көлденең тұтқасы бар топсалы есікпен және функционалдық пернелері мен сандық дисплейі бар көлбеу электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус, камераның ішкі қаптамасы және желдеткіш жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің әйнегі ыстыққа төзімді шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Буды бүрку жүйесі
- Пісіру ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Температура мен таймер параметрлерінің сандық көрсеткіші
- Жылуды біркелкі бөлу үшін қайтымды айналу механизмі бар желдеткіш
- Камерадан ылғалды жылдам кетіру
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Сумен жабдықтауға қосылуға арналған электромагниттік қауіпсіздік клапаны
- Есік ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Процесті визуалды бақылау және энергияны үнемдеу үшін қос мөлдір көрінетін есік әйнектері
- Жылу шығынын азайту үшін силиконды есік тығыздағышы
- Камераның ішкі жарықтандыруы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Есіктің ішкі әйнегін оңай тазалау
- Тазалауды жеңілдету үшін ішкі қаптаманың дөңгелектелген бұрыштары
- Эргономикалық дизайн
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- OMD 40608 бөлшектік шкафы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7890.60400.3TE / OKFBE 40603 E |
| Биіктігі | 471 мм |
| Тереңдігі | 828 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 3.25 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 30-дан 250 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 805 мм |
- Бағасы: 1 006 511 ₸


