
Конвекциялық пеш OZTI OKFE 102
- Бар
- Коды:71281
4 161 065 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OKFE 102 конвекциялық пеші кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін, дайын тағамдарды, мұздатылған немесе қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда кондитерлік өнімдерді пісіруге немесе жылытуға арналған. Корпус, камера және желдеткіш тот баспайтын болаттан, есік терезесі ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- пісіру режимдерінің 4-позициялық функционалдық қосқышы
- Бумен және бусыз пісіру
- Буды бүрку жүйесі
- Пісіру уақытын орнату
- Салқындату режимі
- Жылуды біркелкі таратуға арналған желдеткіш
- Сақтандырғыш термостат
- Жарықтандыру
- Есік ашылған кезде тағамды дайындау процесі тоқтатылады
- Жылуды сақтауға арналған герметикалық камера
- Жылу шығынын болдырмау үшін силиконды тығыздағышы бар есік
- Есіктің әйнегі ішінен оңай тазаланады
- Жылуды сақтауға арналған оқшаулау
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің максималды уақыты: 2 сағ
- Сыйымдылығы: 10х GN 2/1 немесе 20х GN 1/1
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7890.10G21.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 822 мм |
| Деңгейлер саны | 10, 20 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 21 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 68 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 2/1, GN 1/1 |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1160 мм |
- Бағасы: 4 161 065 ₸


