
Конвекциялық пеш OZTI OKFE 202
- Бар
- Коды:58442
6 932 566 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OKFE 202 конвекциялық пеші кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін, дайын тағамдарды, мұздатылған немесе қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда кондитерлік өнімдерді пісіруге немесе жылытуға арналған. қарсы шкафта алдын ала дайындалған. Корпус, камера және желдеткіш тот баспайтын болаттан, есік терезесі ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- пісіру режимдерінің 4-позициялық функционалдық қосқышы
- Бумен және бусыз пісіру
- Буды бүрку жүйесі
- Пісіру уақытын орнату
- Салқындату режимі
- Жылуды біркелкі таратуға арналған желдеткіш
- Сақтандырғыш термостат
- Жарықтандыру
- Есік ашылған кезде тағамды дайындау процесі тоқтатылады
- Жылуды сақтауға арналған герметикалық камера
- Жылу шығынын болдырмау үшін силиконды тығыздағышы бар есік
- Есіктің әйнегі ішінен оңай тазаланады
- Жылуды сақтауға арналған оқшаулау
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің максималды уақыты: 2 сағ
- Сыйымдылығы: 20х GN 2/1 немесе 40х GN 1/1
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7890.20G21.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 2011 мм |
| Тереңдігі | 944 мм |
| Деңгейлер саны | 20, 10 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 42 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 68 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 2/1, GN 1/1 |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1110 мм |
- Бағасы: 6 932 566 ₸


