
Конвекциялық пеш OZTI OKFE 101
- Бар
- Коды:58432
3 806 040 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OKFE 101 конвекциялық пеші кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін, дайын тағамдарды, мұздатылған немесе қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда кондитерлік өнімдерді пісіруге немесе жылытуға арналған. Корпус, камера және желдеткіш тот баспайтын болаттан, есік терезесі ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған сандық термостат
- пісіру режимдерінің 4-позициялық функционалдық қосқышы
- Бумен және бусыз пісіру
- Буды бүрку жүйесі
- Пісіру уақытын орнату
- Салқындату режимі
- Жылуды біркелкі таратуға арналған желдеткіш
- Сақтандырғыш термостат
- Жарықтандыру
- Есік ашылған кезде тағамды дайындау процесі тоқтатылады
- Жылуды сақтауға арналған герметикалық камера
- Жылу шығынын болдырмау үшін силиконды тығыздағышы бар есік
- Есіктің әйнегі ішінен оңай тазаланады
- Жылуды сақтауға арналған оқшаулау
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің максималды уақыты: 2 сағ
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7890.10G11.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 17 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 68 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 1/1 |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 3 806 040 ₸


