
Конвекциялық пеш UNOX XF 043
- Бар
- Коды:44598
668 511 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LineMicro сериялы UNOX XF 043 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықпен жабдықталған. Бұрыштары дөңгеленген камера беріктігі жоғары тот баспайтын болаттан жасалған.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus технологиясы: қайтымды қозғалысы бар желдеткіштер
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus технологиясы: камерадан ылғалдылықты жылдам жою
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE™ технологиясы: жұмыс кезінде максималды тиімділік пен қауіпсіздік (пештің сыртқы беті мен есік әйнегі қызбайды)
Есікті ашу:
- Есікті қолмен жоғарыдан төмен қарай ашу
Көмекші функциялар:
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
Техникалық бөлшектер:
- Қауіпсіздік үшін температураны шектегіш
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақытын реттеу: 0-ден 60 минутқа дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XF043 LineMicro сериясы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Биіктігі | 472 мм |
| Тереңдігі | 706 мм |
| Қуат | 3.2-ден 5.3 кВТ-қа дейін |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 0-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 668 511 ₸



