
Конвекциялық пеш UNOX XFT 193
- Бар
- Коды:32961
892 341 ₸
- +7 (702) 313-84-55
LineMiss сериялы UNOX XFT 193 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель галогендік шам арқылы жарықтандырумен жабдықталған. Бұрыштары дөңгеленген камера беріктігі жоғары тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 реттелмейтін аяқ және "Стартер жинағы" кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 90-нан 260 °C-қа дейін
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus технологиясы: қайтымды қозғалысы бар желдеткіштер
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus технологиясы: камерадан ылғалдылықты жылдам жою
- STEAM.Plus технологиясы: камераға ылғалдылықты қолмен беру
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE™ технологиясы: жұмыс кезінде максималды тиімділік пен қауіпсіздік (пештің сыртқы беті мен есік әйнегі қызбайды)
Есікті ашу:
- Есікті қолмен жоғарыдан төмен қарай ашу
Көмекші функциялар:
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
Техникалық бөлшектер:
- Manual Humidity басқару панелі
- Қауіпсіздік үшін температураны шектегіш
- Есіктің контактілі қосқышы
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақытын реттеу: 0-ден 60 минутқа дейін
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- XC 114 бу конденсаторы
- Бірнеше XC 615 пештеріне арналған су қосылым жинағы
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XC 665
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC010 (ауыстырылатын картридж XHC011)
- Қысымды төмендететін клапан XC 606
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы XC 646
- Бағыттауыштарды бейімдеуге арналған жиынтық:
- XC 630 (GN 1/1 үшін)
- XC 675 (660х460 мм үшін)
- Бағыттағыштары бар тұғыр:
- XR 190
- XR 608
- XR 623
- XR623 тығыны бар айналмалы дөңгелектер
- Түйреуіш арба:
- XTB0003
- XTB0005
Үйлесімділік:
- XLT 193 бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XFT193 Manual Humidity LineMiss сериясы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Биіктігі | 509 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 6.5 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 0-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 892 341 ₸



