
UNOX XEFR-04HS-ELDV су төгетін тесігі жоқ конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:319304
770 668 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Arianna сериялы UNOX XEFR-04HS-ELDV конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель LED электронды басқару панелімен және жұмыс камерасының жарығымен жабдықталған, оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан, бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Пеш UNOX XC 535 сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Жеткізу көлеміне TG 305 пісіруге арналған 4 парақ кіреді.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-ден 260 °C-қа дейінгі диапазонда өзгеруі
- STEAM технологиясымен 50-ден 260 °C-қа дейінгі бумен конвекция.Plus 10-нан 100-ге дейін%
- DRY.Plus технологиясымен 50-ден 260 °C-қа дейінгі конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы: пісіруді бір батырмамен бастау
Ерекшеліктері:
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- Қайтымды айналу мүмкіндігі бар желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- STEAM.Plus: пеш камерасындағы ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ету
- 48-ден 260 °C-қа дейінгі температуралық диапазонда бу алу
- 48-ден 260 °С-қа дейінгі температуралық диапазондағы ылғалды және құрғақ ауаның үйлесімі
- MAXI.LINK: бірнеше пештен колонналар жасауға мүмкіндік береді
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Жоғарыдан төменге қарай ашуға арналған жиналмалы қол механизмі
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Пештің камерасы тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелек бұрыштары бар
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Аударылып кетуді болдырмайтын механизмі бар хромдалған болаттан жасалған табаларға арналған бағыттағыштар
- Буланудың инжекторлық түрі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XWKHT-BCHS
- XHC 010 сүзгі жүйесінің жинағы (ауыстырылатын XHC 011 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы XWKQT-00HS-E
- Тіреу:
- XEKRT-06HS-M
- XWKRT-00HS-F
- XWKRT-08HS-H
- Суға арналған ыдыс:
- XHC026
- XHC024
- XHC022
- XHC020
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC 025
- XUC 045
Үйлесімділік:
- XEKPT-08HS-C бөлшектік шкафы
- XEKPT-08HS-B бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ariana XEFR-04HS-ELDV |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 669 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 3.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 460х330 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 770 668 ₸


