
Конвекциялық пеш UNOX XFT 113
- Бар
- Коды:86790
481 492 ₸
- +7 (702) 313-84-55
LineMiss сериялы UNOX XFT 113 конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель галогендік шам арқылы жарықтандырумен жабдықталған. Бұрыштары дөңгеленген камера беріктігі жоғары тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш UNOX XC 535 сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Жеткізу көлеміне TG 305 пісіруге арналған 3 парақ, су құбырына тұрақты қосылмай жұмыс істеуге арналған су сорғыш, 4 реттелмейтін аяқ және "Стартер жинағы" кіреді.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 90-нан 260 °C-қа дейін
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus технологиясы: камерадан ылғалдылықты жылдам жою
- STEAM.Plus технологиясы: камераға ылғалдылықты қолмен беру
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE™ технологиясы: жұмыс кезінде максималды тиімділік пен қауіпсіздік (пештің сыртқы беті мен есік әйнегі қызбайды)
Есікті ашу:
- Есікті қолмен жоғарыдан төмен қарай ашу
Көмекші функциялар:
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
Техникалық бөлшектер:
- Manual Humidity басқару панелі
- Қауіпсіздік үшін температураны шектегіш
- Есіктің контактілі қосқышы
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақытын реттеу: 0-ден 60 минутқа дейін
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- XC 114 бу конденсаторы
- Сумен жабдықтауға қосылуға арналған клапан XC 660
- Бірнеше XC 615 пештеріне арналған су қосылым жинағы
- Суға арналған бак XC 655
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 010 (ауыстырылатын картридж HC 011)
- Қысымды төмендететін клапан XC 606
- XC 651 қондыру жинағы
- Бағыттағыштары бар тұғыр:
- XR 130
- XR 608
XR623 тығыны бар айналмалы дөңгелектер
Үйлесімділік:
- XLT 133 бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XFT113 Manual Humidity LineMiss сериясы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 429 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 0-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | кішірейтілген, 460х330 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 481 492 ₸



