
UNOX XEFR-04HS-EGDN су төгетін тесігі жоқ конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:321718
663 959 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Arianna сериялы UNOX XEFR-04HS-EGDN конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне TG305 460x330 мм өлшемді 4 науа кіреді
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-260 °C диапазонында өзгеруі
- DRY.Plus технологиясымен 50-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы - пісіруді бір батырмамен бастаңыз
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- Басқару панелі GO
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- Қайтымды айналу мүмкіндігі бар желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Жоғарыдан төменге
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Аударылып кетудің алдын алу механизмі бар табаларға арналған бағыттағыштар
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XWKHT-BCHS
- XHC 010 сүзгі жүйесінің жинағы (ауыстырылатын XHC 011 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы XWKQT-00HS-E
- Тіреу:
- XEKRT-06HS-M
- XWKRT-00HS-F
- XWKRT-08HS-H
- Суға арналған ыдыс:
- XHC026
- XHC024
- XHC022
- XHC020
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC 025
- XUC045
Үйлесімділік:
- XEKPT-08HS-C бөлшектік шкафы
- XEKPT-08HS-B бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 669 мм |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 460х330 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 663 959 ₸


