
Конвекциялық пеш UNOX XB 613 G
- Бар
- Коды:85389
3 054 955 ₸
- +7 (702) 313-84-55
BakerLux сериялы UNOX XB 613 G конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель механикалық басқарумен, галогендік шамдар арқылы жарықтандырумен және L-тәрізді бағыттағыштармен жабдықталған. Алынбалы ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Бұрыштары дөңгеленген камера AISI 304 тот баспайтын болаттан, бағыттағыштары тот баспайтын болаттан, есік топсалары беріктігі жоғары өздігінен майланатын технополимерден, есік құлпы көміртекті талшықтан жасалған.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне 4 пластик ұстағыш, су құбырына қосылуға арналған жинақ (сумен жабдықтау шлангісі, механикалық сүзгі және 3/4 қайтарылмайтын клапан), газ саптамалары және "Стартер жинағы" (8 бұранда, кілт, конустық су төгетін қақпақ және жапсырма) кіреді. . Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 48-ден 260 °C-қа дейін
- Алдын ала қыздыру (максималды температура): 260 °С
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus технологиясы:
- Қайтымды қозғалысы бар желдеткіштер
- 2 ауа ағындарының жылдамдығы
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus технологиясы: камерадан ылғалдылықты жылдам жою
- STEAM.Plus технологиясы: камераға ылғалдылықты қолмен беру
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE™ технологиясы: жұмыс кезінде максималды тиімділік пен қауіпсіздік (пештің сыртқы беті мен есік әйнегі қызбайды)
Атмосфералық оттықтар:
- Spido.GAS™ технологиясы: жылуды симметриялы түрде бөлуге және жылдам ауыстыруға арналған жоғары қайтарымды түзу құбырлы жылу алмастырғыш
Патенттелген есік:
- 60°-120°-180° позицияларында есіктің ерікті түрде ашылуын бұғаттау
- Есіктің ашылу бағытын өзгерту
Көмекші функциялар:
- жадтағы 99 бағдарлама, әрқайсысы 3 қадам + алдын ала қыздыру
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
Техникалық бөлшектер:
- Басқару панелі Manual
- Қауіпсіздік үшін температураны шектегіш
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақытын реттеу: 0-ден 120 минутқа дейін
- Бу беруді реттеу: 0-ден 100-ге дейін%
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың максималды кермектігі: 7 °f
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Иіссуға арналған құрылғылар:
- XC 208
- XC 208 SR
- Тіреу:
- XR 168 XR 727 бағыттағыштарын орнату мүмкіндігімен
- XR 258
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 003 (ауыстырылатын картридж XHC 004)
- XHC 002 (ауыстырылатын картридж XHC 006)
- XC 693 орнатуға арналған жинақ
- Тығыны бар айналмалы дөңгелектер XUC010
- Қолмен жууға арналған жуғыш заттар DB1044A0
Үйлесімділік:
- Бөлшектік шкаф XL 413
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Наубайхана шкафы XB613G Manual BakerLux сериясы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 108 келі |
| Биіктігі | 1144 мм |
| Тереңдігі | 882 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 0.7 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 3 054 955 ₸



