
UNOX XEFT-06EU-ELRV конвекциялық пеші ағызу тесігі жоқ
- Бар
- Коды:107007
1 785 720 ₸
- +7 (702) 313-84-55
BakerLux Shop сериялы UNOX XEFT-06EU-ELRV конвекциялық пеші.Pro қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды жарықтандырумен, жарықдиодты жарықтандырумен және L-тәрізді бағыттағыштармен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан, бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне "Стартер жинағы" кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Модель су төгетін және су төгетін тесікпен жабдықталмаған, оларды қайта орнату мүмкін емес.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 48-ден 260 °C-қа дейін
- Алдын ала қыздыру (максималды температура): 260 °С
Қосымша функциялар және пісіруді автоматты бағдарламалау:
- Пайдаланушының 99 бағдарламасына дейін сақтау
- 12 жылдам бағдарлама
- пісірудің 3 қадамы
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus технологиясы:
- Қайтымды қозғалысы бар желдеткіштер
- 2 оператор белгілейтін ауа ағындарының жылдамдығы
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus технологиясы: пеш камерасынан ылғалдылықты алу
- STEAM.Plus технологиясы: комби-режим, аралас пісіру конвенция + бу (0-20-40-60-80-100%)
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE™ технологиясы:
- Жұмыс кезіндегі максималды тиімділік пен қауіпсіздік (пештің сыртқы беті мен есік әйнегі қызбайды)
- Есікті ашқан кезде энергия шығынын болдырмау үшін қозғалтқышты тежеу
Есікті ашу:
- Оңнан солға қарай ашудың қолмен механизмі
Көмекші функциялар:
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
- Уақытты, камера температурасын, ылғалдылықты және желдеткіш жылдамдығын орнату және нақты мәндерді визуализациялау
- Температураны өлшеу бірлігі °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Буға төзімді LED басқару панелі
- Термостат
- USB-қосқыш
- MAXI.LINK технологиясы: екі пештен колонналар жасауға мүмкіндік береді
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
- Су төгетін және су төгетін қосылым жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- XEKC-HCEH-M бу конденсаторы
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- XHC 003 сүзгі жүйесінің жинағы (ауыстырылатын XHC 004 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-00EF-E
- XWKQT-04EF-E
- Тіреу:
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT-00EF-F
- XWKRT‑00EF‑F
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021 (су сорғысы бар жеке пеш үшін)
- XHC 023 (MAXI.LINK шешімдері үшін)
- XHC 024 (айырғыш шкафтар үшін)
- XHC026
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Интернетке қосылуға арналған жинақ:
- XEC 011 (LAN)
- XEC 012 (Wi-Fi)
- XUC 012 дөңгелектер жинағы
- Аяқтар жинағы XUC035
- Қысымды төмендететін клапан XUC156
- XUC 045 айырғыш шкафтарға арналған аяқтар жинағы
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-B
- XEKPT-10EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT‑01EU‑D
- XEKDT‑01EU‑S
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Наубайхана шка XEFT-06EU-ELRV Vittoria сериясы BakerLux Shop.Pro LED |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі | 682 мм |
| Тереңдігі | 829 мм |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 10.3 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 75 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 785 720 ₸



