
Ағызу тесігі бар UNOX XEFR-06EU-ELRV-DR конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:320951
2 018 290 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Vittoria сериялы UNOX XEFR-06EU-ELRV-DR конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен, кіріктірілген дренаждық тесікпен және жарықдиодты жарықдиодты шаммен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш UNOX XEKHT-HCEU сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Наубайхана парақтары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-260 °C диапазонында өзгеруі
- STEAM технологиясымен 50-260 °C бумен конвекция.Plus 10-нан 100-ге дейін%
- DRY.Plus технологиясымен 50-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы: бір түймені іске қосу
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- қайтымды айналу мүмкіндігі бар 2 желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- STEAM.Plus: пеш камерасындағы ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ету
- 48-260 °C температуралық диапазонда бу алу
- 48-260 °С температуралық диапазондағы ылғалды және құрғақ ауаның үйлесімі
- MAXI.LINK: бірнеше пештен колонналар жасауға мүмкіндік береді
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Оңнан солға қарай ашу механизмі
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Бүгілген болаттан жасалған L-тәрізді табақтан жасалған табақтарға арналған тіректер
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- UNOX XHC 003 сүзгі жүйесінің жинағы (XHC004 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-04EF-E
- XWKQT‑00EF‑E
- Тіреу:
- XWKRT-00EF-F
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT‑00EF‑L
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021
- XHC 023
- XHC 024
- XHC 026
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Қысымды төмендететін клапан XUC156
- Аяқтар жинағы: XUC 035
- XUC 012 дөңгелектер жинағы
- XEC 012 Wi‑Fi желісіне қосылу жинағы
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-08EU-B
- XEKPT-10EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT-01EU-S
- XEKDT-01EU-D
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 88 келі |
| Биіктігі | 682 мм |
| Тереңдігі | 811 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 10.3 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 018 290 ₸


